LAIPNI LŪGTI !

2020. GADA 9. un 10. MAIJĀ REZERVĒJIET DATUMU 10. STARPTAUTISKAJĀM SPORTA DEJU SACENSĪBĀM "SALASPILS OPEN 2020"! PAR ŠĪS DIENAS ĪPAŠO NOTIKUMU KĻŪS WDSF PASAULES ATKLĀTĀS SACENSĪBAS PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS UN WDSF ATKLĀTĀS SACENSĪBAS PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS! PROGRAMMĀ ARĪ WDSF PASAULES REITINGA SACENSĪBAS JUNIORIEM, JAUNIEŠIEM, VECUMA GRUPAI ZEM 21 GADA UN UZLECOŠO ZVAIGŽŅU GRUPAS DEJOTĀJIEM!

MŪSDIENĪGĀ SALASPILS SPORTA HALLE PULCĒS KOPĀ VAIRĀK NEKĀ 1000 CERĪBU PILNU UN PATĪKAMI SATRAUKTU DALĪBNIEKU. JAU TREŠO GADU STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS "SALASPILS OPEN" IEGŪS PASAULES MĒROGU, VIENOJOT DEJOTĀJUS UN TIESNEŠUS NO VAIRĀK KĀ 30 VALSTĪM!

PIEREDZĒJUŠI DALĪBNIEKI SAKA - DEJOTĀJI, KURI ŠOGAD PIRMO REIZI PIEDALĪSIES "SALASPILS OPEN" TURNĪRĀ, NOTEIKTI ŠEIT ATGRIEZĪSIES! TĀS NAV TIKAI AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SACENSĪBAS, BET GAN ĪSTI SVĒTKI! ORGANIZATORI UZŅEMAS PILNU ATBILDĪBU PAR UNIKĀLU ATMOSFĒRU. ĪPAŠI PĀRSTEIGUMI PRIECĒS GAN TURNĪRA DALĪBNIEKUS, GAN VECĀKUS, TRENERUS UN PASĀKUMA APMEKLĒTĀJUS. KĀ KATRU GADU, ARĪ ŠOGAD JŪS SAGAIDA IZCILS, INDIVIDUĀLI PIEMEKLĒTS DĀVANU FONDS, KĀ ARĪ SLAVENU MĀKSLINIEKU UZSTĀŠANĀS, LAI SNIEGTU JUMS NEAIZMIRSTAMAS ATMIŅAS PAR PIRMO VAI JAU KĀRTĒJO VIESOŠANOS SALASPILĪ!

UZ DRĪZU TIKŠANOS SACENSĪBĀS "SALASPILS OPEN 2020"!