2019.GADA 11.MAIJĀ REZERVĒJIET DATUMU 9. STARPTAUTISKAJĀM SPORTA DEJU SACENSĪBĀM "SALASPILS OPEN 2019”! PAR ŠĪS DIENAS ĪPAŠO NOTIKUMU KĻŪS WDSF EIROPAS ČEMPIONĀTs PIEAUGUŠAJIEM STANDARTDEJĀS UN WDSF EIROPAS KAUSs PIEAUGUŠAJIEM LATĪŅAMERIKAS DEJĀS! Programmā arī DSE BĒRNU EIROPAS GRAND PRIX UN WDSF PASAULES REITINGA SACENSĪBAS JAUNIEŠIEM UN VECUMA GRUPĀ ZEM 21 GADA!
 
MŪSDIENĪGĀ SALASPILS SPORTA HALLE PULCĒS KOPĀ VAIRĀK NEKĀ 1000 CERĪBU PILNU UN PATĪKAMI SATRAUKTU DALĪBNIEKU. JAU TREŠO GADU STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS “sALASPILS OPEN” IEGŪS PASAULES MĒROGU, VIENOJOT DEJOTĀJUS UN TIESNEŠUS NO VAIRĀK KĀ 30 VALSTĪM!
 
PIEREDZĒJUŠI DALĪBNIEKI SAKA - DEJOTĀJI, KURI ŠOGAD PIRMO REIZI PIEDALĪSIES "SALASPILS OPEN" TURNĪRĀ, NOTEIKTI ŠEIT ATGRIEZĪSIES! TĀS NAV TIKAI AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SACENSĪBAS, BET GAN ĪSTI SVĒTKI! ORGANIZATORI UZŅEMAS PILNU ATBILDĪBU PAR UNIKĀLU ATMOSFĒRU. ĪPAŠI PĀRSTEIGUMI PRIECĒS GAN TURNĪRA DALĪBNIEKUS, GAN VECĀKUS, TRENERUS UN PASĀKUMA APMEKLĒTĀJUS. KĀ KATRU GADU, ARĪ ŠOGAD JŪS SAGAIDA IZCILS, INDIVIDUĀLI PIEMEKLĒTS DĀVANU FONDS, KĀ ARĪ SLAVENU MĀKSLINIEKU UZSTĀŠANĀS, LAI SNIEGTU JUMS NEAIZMIRSTAMAS ATMIŅAS PAR PIRMO VAI JAU KĀRTĒJO VIESOŠANOS SALASPILĪ!
 
UZ DRĪZU TIKŠANOS SACENSĪBĀS "SALASPILS OPEN 2019"!
 
 
  • Salaspils sporta nams, Smilšu iela 1, Salaspils